Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Być może wracali od gości?" Widzę że redaktor Antoń-Jucha ma grafomańskie zapędy. Kiedy czytelnicy będą mielo okazję zapoznać się z jej wiekopomnymi wyciskaczami łez? A może droga do Nike powiedzie przez redakcję któregoś bardziej poczytnego brukowca na literę F lub S?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jakie ksiądz miał pojęcie o bezpieczeństwie na drodze, wystarczy spojżeć na 6 zdjęcie i " zapięte " pasy.
Mieli zapięte pasy. I nie pytajcie skąd wiem, uszanujcie naszą prywatność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam jeszcze raz ! gdzie jest moderator wpisów!!!! nikt tego nie kontroluje!? To co niektórzy tutaj piszą przekracza wszelkie granice i chyba też narusza prawo!!!!!
drzesz tego ryja cholera wie o co? z platformy jesteś? moderator wyszedł bo nie mógł patrzeć na twoje wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody ksiadz z mloda kobieta? niech mnie ktos przekona ,ze ksiadz ot tak na stopie kolezenskiej podrozuje sobie po Polsce nic do niej nie czujac,nie zerkahac na nia ,Ona go nie kusila i wzbudzala w nim grzesznych mysli....kto pozwala na sytuacje sam na sam ksiedzu?zagapil sie na nia albo cos gorszego dotknal ja lub ona jego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...